четвер, 28 серпня 2014 р.

Правило 10/10/10, або Як приймати правильні рішення

Самурай Ямамото Цунетомо у своєму трактаті Хагакуре писав: «Людина повинна приймати рішення протягом семи вдохів і видихів... Якщо роздуми тривають довше, результат буде плачевним... Володіючи сильним, ясним і рішучим духом, ти зможеш прийняти будь-яке рішення протягом семи вдохів і видихів. Але для цього потрібно бути наполегливим і готовим розтрощити все на своєму шляху».

Приймати рішення - складно. Приймати правильні рішення - ще складніше. Жодного разу не пошкодувати про прийняті рішення - неможливо. Чи можливо?

Коли люди розказують про свої найгірші рішення, вони часто посилаються на те, що вибір був зроблений в нападі інстинктивних емоцій: гніву, пристрасті, страху, жадібності. І справді, дослідження показали, що на прийняття рішень впливають наші емоції.

Інструмент, за допомогою якого ми можемо привести в порядок емоції, був винайдений Сьюзі Уелч - колишнім головним редактором Harvard Business Review, популярним автором і журналістом, дружиною легендарного Джека Уелча. Він називається 10/10/10 і передбачає прийняття рішень крізь призму трьох різних часових рамок:
  • Як ви будете ставитися до цього через 10 хвилин?
  • Що будете думати про це рішення через 10 місяців?
  • Яка буде ваша реакція на це через 10 років?
Три часові рамки - елегантний спосіб змусити нас дещо відсторонитися від своїх рішень. Цей метод дозволяє уявити ваші короткострокові емоції в перспективі. Мова зовсім не про те, що ви повинні ігнорувати їх. Часто вони навіть допомагають отримати те, що ви бажаєте в тій чи іншій ситуації. Але ви не повинні дозволити емоціям взяти гору над вами.

Пам'ятати про контраст емоцій необхідно не тільки в житті, але і на роботі. Наприклад, якщо ви навмисно уникаєте серйозної розмови з босом, ви дозволяєте емоціям узяти верх над вами. Якщо ви уявите можливість проведення бесіди, то через 10 хвилин ви так само будете нервувати, а через 10 місяців - чи будете ви задоволені, що зважилися на цю розмову? Полегшено зітхнете? Чи будете відчувати гордість?

А що, якщо ви хочете заохотити роботу хорошого працівника та збираєтеся запропонувати йому підвищення: чи будете сумніватися в правильності свого рішення через 10 хвилин, чи будете шкодувати про це через 10 місяців (раптом інші співробітники відчують себе обділеними), і чи буде це підвищення мати якесь значення для вашого бізнесу через 10 років?

Як бачите, короткострокові емоції не завжди приносять шкоду. Але варто пам'ятати, що Правило 10/10/10 не є єдино вірним рішенням. Воно лише доводить, що пережиті вами короткострокові почуття не можуть бути визначальними при прийнятті  важливих і відповідальних рішень.

Варто почитати:
 
Ловушки мышления. Как принимать решения, о которых вы не пожалеете
Чип Хиз и Дэн Хиз

 
Вчені Чіп і Ден Хіз провели дослідження і з'ясували: не важливо, в якій сфері вам потрібно зробити вибір - цей логічний послідовний процес завжди ідентичний, і пастки на цьому шляху - теж однакові. Важливо вчасно їх помітити. Про те, як це зробити, вони розповіли в книзі. Відразу ж після виходу книга потрапила в списки бестселерів Amazon, The New York Times і The Wall Street Journal. І не дивно - рівень її корисності зашкалює.
детальніше


Почему мы ошибаемся. Ловушки мышленя в действии
Джозеф Халлинан
КНИГА ТИЖНЯ від МІФа
Юрба сільських "охоронців порядку і моралі" напала і розгромила офіс відомого місцевого дитячого лікаря. Але навіщо їм знадобилося нападати на нього? За даними поліції, казус стався тому, що люди переплутали значення слів "педіатр" і "педофіл".
Лауреат Пулітцерівської премії розповідає про механізми роботи поширених когнітивних і психологічних помилок і міражів - рішення про підтримку кандидата ми робимо в основному по його фотографії; більше штрафних хвилин на футбольному полі отримують гравці в темній формі...
Навчіться обходити граблі
сторною!
детальніше



Территория заблуждений. Какие ошибки совершают умные люди
Рольф Добелли

52 ментальні пастки, знання яких допоможе вам діяти розважливо в будь-яких ситуаціях. Ви дізнаєтеся:
- чому багатий вибір альтернатив - це погано;
- чому ми більше любимо те, що зробили своїми руками;
- чому не потрібно дивитися і читати новини;
- чому насправді кращий учень класу далеко не завжди стає найуспішнішим.
Якщо вам подобаються книги Дена Аріелі і Нассіма Талеба і вас цікавить, як ми приймаємо рішення і які помилки при цьому робимо, - ця книга для вас
.
детальніше
 
Как мы принимаем решения
Джона Лерер


Кожну мить ми приймаємо рішення: від дуже важливих до незначних. Але як це відбувається? Як працює мозок, здатний в долі секунди обробляти колосальний обсяг інформації? Як співвідносяться розум і інтуїція? Ці питання займають не тільки філософів і нейрофізіологів, але й кожного з нас.
детальніше
 
Думай медленно... решай быстро
Даниэль Канеман


Нобелівський лауреат, один з засновників поведінкової економіки Даніель Канеман пояснює, чому ми іноді робимо нераціональні вчинки і як ми приймаємо неправильні рішення.
У нас є дві системи мислення. «Повільне» мислення включається, коли ми вирішуємо задачу або вибираємо товар в магазині. Зазвичай нам здається, що ми впевнено контролюємо ці процеси, але не будемо забувати, що позаду нашої свідомості у фоновому режимі постійно працює «швидке» мислення - автоматичне, миттєве і неусвідомлюване...
детальніше

Поведенческая экономика. Почему люди ведут себя иррационально и как заработать на этом
Дэн Ариели
Чому, прийнявши таблетку дешевого аспірину, ми продовжуємо скаржитися на погане самопочуття, однак проковтнувши дорогий фірмовий аспірин, моментально відчуваємо полегшення?
Чому кодекс поведінки, який приймається в компаніях, дійсно знижує кількість випадків нечесної поведінки співробітників?
Ден Аріелі присвятив майже все своє життя дослідженню причин людської поведінки в різних ситуаціях. Після численних експериментів він прийшов до власної теорії, що пояснює мотиви вчинків людей. А ці вчинки формують і економічну картину світу - адже ми купуємо товари і послуги, грунтуючись на своїх установках або імпульсах, які далеко не завжди піддаються звичайній логіці.

детальніше

Сила мгновенных решений. Интуиция как навык
Малкольм Гладуэлл

Всі рішення ми приймаємо з першого погляду - за дві секунди.
Іноді буває, що перше
рішення, яке прийшло в голову,  виявляється вірним. Деякі це називають інтуїцією, деякі списують на космічні сили розуму, але це траплялося з кожним з нас.
Ось цей дивний феномен і досліджує Гладуелл. Як завжди, він зібрав багато цікавого матеріалу і спробував розібратися в цьому загадковому явищі. І звичайно, вийшло захоплююче читання, що допомагає краще зрозуміти себе і світ навколо.

детальніше

Быстрые решения не приводят к успеху. Пойми, что хочет твой мозг, и сделай наоборот
Дэвид ди Салво
Бестселер, що за півроку був перекладений на 10 мов і став популярним у всьому світі. Статті  Девіда ді Салво публікують такі журнали, як Forbes, Psychology Today, The Wall Street Journal, Esquire, Scientific American Mind, Mental Floss, Salon.
Наш мозок не любить напрягатися. Йому подобаються готові схеми, знайомі шаблони, визначеність і передбачуваність. Вихід за рамки звичного - стрес, якого він намагається уникнути. Наш мозок буде абсолютно "щасливий", якщо ми дозволимо йому працювати "на автопілоті".
Як визначити всі помилкові стратегії "щасливого" мозку?
детальніше

Ешь, двигайся, спи. Как повседневные решения влияют на здоровье и долголетие
Том Рат
Ми не приділяємо належної уваги "дрібницям" - щоденним рішенням з приводу того, що з'їсти на сніданок: вівсянку чи бутерброд? Зателефонувати колезі чи пройтися до його кабінету? Лягти поспати раніше чи дозволити собі трохи розслабитися і подивитися допізна улюблений серіал?
Але саме ці "дрібниці" істотно впливають на тривалість і якість життя.
Тому Рат - один з найвідоміших авторів останнього десятиліття. Він займається дослідженням ролі людських звичок у питаннях здоров'я, бізнесу та економіки. Написав декілька міжнародних бестселерів, в тому числі бестселер №1 за версією New York Times "Позитивні стратегії для роботи і життя". Консультант Інституту Геллапа, де він протягом 13 років очолює дослідження в області залучення персоналу, сильних сторін особистості і благополуччя.
детальніше

Використовуйте найкращі інструменти для розвитку свого бізнесу!

Успіхів,
Леся Петренко
головний натхненник книгарні Leole Book
та видавництва Leole Publisher

вівторок, 26 серпня 2014 р.

Чому кофеїн покращує пам'ять, або Як все пам'ятати

6 наукового підтверджених способів покращити свою пам'ть.

Ми завантажуємо нові додатки, щоб записувати важливі справи і не забувати їх, але забуваємо записувати, купуємо таблетки для поліпшення мозкової активності, але забуваємо їх пити. Як не крути, пам'ять потрібна своя, а не скачана на смартфон або куплена в аптеці. Наша пам'ять здатна на більше, треба тільки знати певні механізми цього процесу і допомогти мозку краще утримувати інформацію.

Є багато способів краще запам'ятовувати окрему інформацію, наприклад, створювати асоціації та довіряти своїй пам'яті, не роблячи нагадувань. Однак у цій статті ми поговоримо про загальні способи поліпшення пам'яті.

Як працює пам'ять
Наша здатність запам'ятовувати - це кілька різних активностей мозку. Мозок посилає сигнали особливого зразка, згідно з подією і створює нейронні зв'язки - синапси.
Після цього відбувається консолідація пам'яті, коли подія переходить з короткочасної пам'яті в довготривалу, щоб ми могли пригадати її пізніше.
Цей процес найчастіше відбувається під час сну: мозок відтворює ті ж самі події, щоб зміцнити синапси, які виникли раніше.
Оскільки кожен раз, коли ми згадуємо якусь подію, активуються ті ж самі нейронні зв'язки, вони стають міцнішими, і найтриваліші спогади - ті, які ми часто прокручуємо в голові.

Це процес запам'ятовування в загальних рисах, і у кожної частини процесу є свої особливості, а також методи, які допомагають впливати на різні ділянки мозку і покращувати здатності до запам'ятовування.

Робоча пам'ять поліпшується від медитацій
Робоча пам'ять (короткочасна пам'ять) - це своєрідна записна книжка мозку, де зберігається вся нова інформація, правда, дуже тимчасово.

Коли вам повідомляють нове ім'я або адресу, ця інформація записується в робочій пам'яті. Після того, як ви поспілкувалися з випадковим знайомим або прийшли на потрібну адресу, ця інформація стирається з пам'яті, як непотрібна.
Для більшості дорослих людей, максимальна кількість інформації в короткочасній пам'яті - близько семи пунктів.
Однак якщо це не про вас, і ви насилу запам'ятовуєте два-три нових пункти, спробуйте зміцнити свою короткострокову пам'ять з допомогою медитації.

Дослідження показало, що учасники, які не знайомі з медитативними техніками, поліпшили свою пам'ять за вісім тижнів тренувань. У той же час, учасники, які практикують медитацію, з її глибокою концентрацією, поліпшили результати стандартного тесту всього за два тижні.

Пийте каву після «уроків»
Дослідження довели, що прийом таблетки кофеїну після отримання нової інформації допомагає значно поліпшити пам'ять.

Учасники запам'ятовували кілька картинок, а пізніше їх тестували: показували картинки з ідентичними зображеннями разом з картинками, що трохи відрізняються від перших.
Завдання учасників полягало в тому, щоб знайти саме ті картинки, які показували раніше, і не помилитись з іншими, схожими.
Позитивний ефект від кофеїну спостерігався у тому випадку, якщо учасники приймали таблетку кофеїну після показу картинок - тоді вони запам'ятовували більше і точніше відрізняли картинки.

Ось чому каву треба пити після того, як ви дізналися нову інформацію, а не до цього. Кофеїн допомагає перевести інформацію з короткочасної пам'яті в довгострокову, а це значить, ви краще запам'ятайте що-небудь і на більш тривалий час.

Ягоди щодня
Нове дослідження гарвардських вчених в жіночій лікарні Бригхама показало, що споживання чорниці протягом 12 тижнів сприяє поліпшенню пам'яті. Позитивний ефект був помічений вже на третьому тижні і тривав протягом всього дослідження.

Ще одне дослідження позитивного впливу ягід проводилося на медсестрах похилого віку (близько 70 років), і показало, що учасниці, які регулярно з'їдали принаймні дві порції чорниці або полуниці кожен тиждень, набагато повільніше втрачали пам'ять.

Чорниця багата флавоноїдами, які, крім своїх антиоксидантних властивостей, допомагають зміцнювати існуючі зв'язки в мозку.

Рухайтеся
Регулярні заняття фітнесом для старшого покоління допомагають сповільнити втрату пам'яті. Зокрема, фізичні вправи допомагають поліпшити просторову пам'ять, проте вони позитивно діють не на всі види.

Фізична активність допомагає покращити активність мозку, а не тільки прокачати пам'ять. Так що, якщо потрібні нові ідеї, вперед на прогулянку.

Жувальна гумка
Одне дослідження, опубліковане в минулому році, виявило, що учасники, які жують жуйку під час завдань на запам'ятовування, показали кращі результати і вищу швидкість реакції.

Є теорія, що жуйка забезпечує активнішу роботу гіпоталамуса, області мозку, важливої для запам'ятовування. Однак досі не зрозуміло, чому жувальні рухи допомагають це зробити.

За іншою теорії, під час жування жуйки організм насичується киснем, який допомагає сконцентруватися і зберегти увагу на предметі.

У будь-якому випадку, якщо б наші викладачі в школі та університеті це знали, вони б не забороняли учням жувати на уроках.

Сон допомагає довгострокової пам'яті
Було доведено, що сон - одна з головних складових, необхідних для хорошої пам'яті. Як вже говорилося спочатку, саме уві сні відбувається переміщення інформації з короткочасної пам'яті в довгострокову. І в цій справі допомагає навіть коротка дрімота протягом дня.

Проводилося дослідження, в якому учасники повинні були запам'ятовувати ілюстрації з карток. Після цього вони вирушили на 40-хвилинну перерву, під час якої одна група дрімала, а друга спала.
Після перерви обидві групи протестували, і виявилося, що група подрімавших учасників набагато краще запам'ятала інформацію.

Однак всього одна безсонна ніч значно знижує активність гіпокампу, відділу лімбічної системи головного мозку. В результаті погіршується епізодична пам'ять і утримання інформації.

Всі ці методи легко випробувати на собі: висипатися, їсти побільше ягід, медитувати і включити в свій розклад фізичну активність.
(джерело Fastcompany, переклад Ія Зоріна)

У своєму виступі на конференції TED Джошуа Фоер, науковий журналіст, розповідає свою історію про те, як він почав тренувати свою пам'ять, використовуючи методи, придумані 2 500 років тому, які Цицерон використовував для запам'ятовування своїх промов.
Люди, які в змозі запам'ятати вірші за лічені секунди, списки з кілька тисяч чисел і т.д. насправді не володіють якими-небудь неординарними здібностями. Вся справа у впертій практиці і правильних методах.

ВІДЕО: Джошуа Фоер про трюки, на які здатна наша пам'ять

Найцікавіше по темі
Эйнштейн гуляет по Луне: Наука и искусство запоминания
Джошуа Фоер
 
Джошуа Фоер - американський журналіст. Співпрацював з National Geographic, Esquire, The New York Times і The Washington Post. Всього за рік він перетворився з людини, яка вічно забуває про день народження своєї дівчини, в переможця чемпіонату США по запам'ятовуванню, а незабаром - у автора світового бестселера, присвяченого пам'яті. 12 місяців Фоер провів, намагаючись пізнати свою пам'ять - її внутрішні механізми, природні способи захисту, прихований потенціал - і натренувати її.
детальніше


Память
Баддли А., Айзенк М., Андерсон М.
«Уявіть собі, що вас попросили описати який-небудь знаменитий пам'ятник архітектури, наприклад, Тадж-Махал. Як ви це зробите? Спробуйте.
Можливо, ваш опис буде оснований на якійсь формі зорово-просторового уявлення, на зоровому образі. Ваш співрозмовник може так само звернути увагу, що ви використовуєте власні руки в якості просторового доповнення до вашої розповіді».

Пам'ять розглядається у взаємозв'язку з іншими психологічними процесами і психічними функціями,  з урахуванням численних факторів, що впливають на її функціонування.
детальніше



Помнить все. Практическое руководство по развитию памяти
Артур Думчев


Артур Думчев пам'ятає число "пі" до 22 528 знаків після коми і збирається зафіксувати своє досягнення в Книзі рекордів Гіннесса.
Ця книга - збірка конкретних прийомів і технік з розвитку пам'яті. Ззверніть увагу на метод запам'ятовування паролів - просто і геніально!

детальніше
 

Тренировка памяти. Экспресс-курс
Рон Фрай
Вчитель біології змушував Рона Фрая зазубрювати назви 52 частин тіла жаби.
В результаті Фрай - відомий американський громадський діяч, реформатор державної системи освіти, автор більше 40 бестселерів за різними методиками підвищення ефективності засвоєння знань.
Цей курс допоможе вам запам'ятовувати будь-яку необхідну інформацію, у тому числі важкі іноземні слова, терміни і числа,
 великі обсяги інформації.
Ви навчитеся читати швидше без освоєння класичної методики швидкочитання, правильно складати конспекти і створювати індивідуальні "банки пам'яті".

детальніше

Феноменальная память: методы запоминания информации
Станислав Матвеев 
А от Станіслав Матвєєв пам'ятає 8332 знака після коми в числі «Пі». Це досягнення внесено в розділ «Феноменальна пам'ять» Книги рекордів Росії.  Матвєєв - експерт в області розвитку пам'яті, тренер, автор курсів з розвитку здібностей і швидкому запам'ятовуванню. 
Він випробував на собі всі відомі прийоми мнемотехніки, відібрав найефективніші і тепер ділиться своїми знаннями з читачами.

детальніше
 
Память на 100%
Мэрилу Хеннер
Мерілу Хеннер - одна з дванадцяти людей в світі, що володіють Надприродною Автобіографічною Пам'яттю - САП (цей факт науково доведений). Вона пам'ятає найдрібніші деталі свого життя починаючи з раннього дитинства. На думку вчених, які досліджували феномен САП, книга дозволяє поглянути по-новому на роботу мозку і те, як він створює і зберігає спогади.
Прості, практичні і кумедні вправи з цієї книги допоможуть вам удосконалити пам'ять без застосування складних технік
.
детальніше

Японская система развития интеллекта и памяти. Программа «60 дней»
Кавашима Рюта
Книга тестів-вправ, на які потрібно виділяти лише 5 хвилин на день, щоб зберегти здоровий, молодий, прекрасно функціонуючий мозок Спеціальна 60-денна програма видатного японського невролога, професора Рюти Кавашіма, за якою вже тренуються понад 2 мільйона людей.
детальніше


Еда и мозг. Что углеводы делают со здоровьем, мышлением и памятью
Дэвид Перлмуттер
Ваш мозок - це: близько 1,4 кг маси, більше 160 км кровоносних судин, більше нейронів, ніж зірок у Чумацькому шляху, найжирніший орган вашого тіла, більш 60% маси мозку становить саме жир. Але прямо зараз він може страждати, а ви про це нічого не знаєте...
Відомий невролог і фахівець з питань харчування Девід Перлмуттер за роки практики встановив зв'язок між тим, що ми їмо, і роботою нашого мозку.
Він довів, що проблеми з пам'яттю, стрес, безсоння, поганий настрій лікуються відмовою від певних продуктів харчування.
детальніше

Развитие мозга. Как читать быстрее, запоминать лучше и добиваться больших целей
Роджер Сайп

Ця книга замінить собою відразу кілька видань, присвячених розвитку пам'яті, інтелекту, скорочитання та управління енергією. Читайте її з олівцем у руці, записуйте свої думки і виконуйте всі вправи, запропоновані автором, і ви піднімете свої результати на новий рівень.
Розвиваючі тести, практичні вправи, корисні поради, а також бонусні навчальні відео на сайті компанії Freedom Personal Development.

детальніше

Більше про мозок ми Вам розказували в темі
Мозковий штурм. Тренажерний зал для мозку, Або як накачати свій мозок.
 
Використовуйте найкращі інструменти для розвитку свого бізнесу!

Успіхів,
Леся Петренко
головний натхненник книгарні Leole Book
та видавництва Leole Publisher

Щойно з друкарні. ТОПові новинки серпня

Як ставити правильні запитання, чути думки інших, правильно мріяти та креативно малювати.

Серпень. Останній літній місяць, майже осінь. Хтось вже закуповує шкільну форму та підручники, а хтось ще поспішає на відпочинок. Добре відпочиньте і приступайте до справ з новими силами!

 
Психологія відносин та спілкування
Мощные вопросы. Секретное оружие общения
Эндрю Собель, Джерольд Панас
 
Що спільного було у Сократа, Рузвельта, Шекспіра та Ісуса? На думку Собеля і Панаса, вони добре знали, як ставити потужні запитання.
Ставити питання - це не просто цікавість, це вміння виявляти найголовніше і в результаті отримувати перемогу.
Підбірка справжніх бесід з президентами, клієнтами, колегами, друзями, яка ілюструє надзвичайну дієвість та вплив гострих питань, які змушують замислитися
.
детальніше


Я слышу, что вы думаете на самом деле
Светлана Иванова
"Всі брешуть", як вірно зазначає доктор Хаус, але часто роблять це ненавмисно. У багатьох випадках людина не намагається нас обманути, але в її словах важливий підтекст, який дає нам важливу інформацію про її справжні наміри, - але тільки в тому випадку, якщо ми вміємо цей підтекст помітити.
- Прочитавши книгу і виконавши вправи, ви навчитеся дійсно чути співрозмовника, що значно спростить ваше життя і дасть перевагу в будь-яких переговорах.
- Матеріал книги базується на великому практичному досвіді автора у декількох напрямках: ведення комерційних переговорів, переговори в тендерах, проведення інтерв'ю при підборі персоналу (автора провела понад 12 000!), проведення атестацій, управління підлеглими.
детальніше



Світлана Іванова, звичайно, найвідоміший експерт з розвитку персоналу та мотивації працівників. Але новинки не менш цікаві
Персонал
Мотивация
Ася Барышева, Екатерина Киктева


Все, що потрібно для рішення практичних задач в області HR, зібрано під однією обкладинкою: стандарти роботи підрозділів, технологія впровадження KPI, технології оцінки, створення мотивуючої атмосфери і сприятливих умов для високоефективної роботи, способи створення щасливих співробітників і прийоми індивідуального підходу.
Ну і звичайно куча кейсів на основі  інтерв'ю HR-фахівців.
Ася Баришева відома своєю нашумівшою книгою "Как продать слона"

детальніше
 
Карьера менеджера IT-проекта
Как устроиться на работу в ведущую технологическую компанию
Г. Лакман Макдауэлл, Дж. Баваро
Хочете працювати у великій IT-організації або перспективному стартапі? Тут зібрані технічні запитання і завдання, які зазвичай отримують претенденти на співбесіді в таких компаніях, як Google, Microsoft, Apple, Amazon і інших. Розглянуто типові помилки, які допускають кандидати, а також ефективні методики підготовки до співбесіди. Можна також використовувати Hrам для ефективного відбору кандидатів.
Перша книга автора  "Карьера программиста" стала світовим бестселером.
детальніше

Психологія досягнення та саморозвитку
Искусство учиться. Как стать лучшим в любом деле
Джош Вайцкин
У 12 років він зіграв внічию з Гаррі Каспаровим в рамках показового сеансу одночасної гри з підлітками (57 із 59 гравців тоді програли), в 16 років отримав звання міжнародного майстра з шахів. В 21 рік став вивчати бойове мистецтво тайцзіцюань і згодом вигравав національні чемпіонати і медалі на чемпіонатах світу. Як йому вдалося досягти такого результату в абсолютно різних спортивних дисциплінах?
Сам Джошуа не вважає, що він найкращий у шахах або кращий в тайцзи. Він каже: «Я кращий у вмінні вчитися». У цій книзі він ділиться своєю історією і принципами навчання, які допомогли йому зійти на вершину двічі.
Це книга для тих, хто хоче навчитися чомусь новому або стати № 1 у своїй справі.

детальніше
 
От слов к делу! 9 шагов к воплощению вашей мечты
Ричард Ньютон
Досить просто мріяти!  Складайте план дій, створюйте візуальну схему досягнення вашої мети і починайте планомірно рухатися до мрії.
Описані в книзі кроки перевірені на практиці - в основі книги історії чотирьох реальних людей, які мали сміливі мрії і змогли втілити їх у життя! Разом з ними ви пройдете 9 кроків, кожному з яких присвячений один розділ з рекомендаціями, кейсами і надихаючими цитатами.
детальніше

Теплая чашка в холодный день. Как физические ощущения влияют на наши решения
Тальма Лобель
Ви знаєте, що червоний колір шрифту може змусити нас провалити іспит, а червона хокейна форма може принести перемогу в матчі? А дотик теплої чашки кави змусить прийняти позитивне рішення в переговорах?
Навколишній світ непомітно, але тотально через кольори і запахи, температуру і фактуру предметів  впливає на ті рішення, які ми приймаємо, і оцінки, які начебто неупереджено виносимо.
детальніше

Дитяча творчість та розвиток
Художник есть в каждом. Как воспитать творчество в детях
Джулия Кэмерон и Эмма Лайвли
"У літаку завжди оголошують, що при надзвичайній ситуації спочатку потрібно самим надіти кисневу маску, а вже потім - на дитину. Так і в житті. Ми повинні виховувати в першу чергу себе, тоді у дитини перед очима буде приклад."
Це посібник для батьків, які хочуть допомогти своїм дітям розвинути креативність. Тут і вправи, які можна робити разом з дитиною, весело проводячи час, і завдання, які дитина зможе робити самостійно.
Найвідоміша книга Джулії Кемерон - "Путь художника" -  допомогла мільйонам людей по всьому світу відкрити в собі творчі здібності.

детальніше


Нові Kumon для найменших.
Серія Перші кроки
 

детальніше


А у видавництві Ранок не менш Креативні малювалки.
Домальовуй, обводь та розфарбовуй картинки! Кумедні та фантастичні картинки — спеціально для сучасних творчих і креативних  дітей. Тож вмикай фантазію і — вперед!
Креативна розмальовка - книга, яка дозволить розгулятися творчій уяві та художнім здібностям талановитої дитини.
  • Вперше видана у Великобританіїї у 2011 році.
  • Оригінальна назва «Doodling and Colouring»
Креативна малювалка для хлопчиків та для дівчаток
 
 






 
детальнішедетальніше

 

Політика, глобалізація, світ
Плоский мир 3.0. Краткая история XXI века
Томас Л. Фридман

У 2005 році книга Томаса Фрідмана "Плоский мир" справила справжній фурор в ділових колах і стала світовим бестселером. Її розхапували в магазинах, на неї записувалася в чергу в бібліотеках. Однак з тих пір багато чого змінилося, і автор визнав за необхідне відобразити ці зміни у перевиданні книги.
Новий бестселер Фрідмана - значно розширена і оновлена версія ПЛОСКОГО СВІТУ!

Томас Фрідман - відомий колумніст New York Times. Його вважають одним із найбільш авторитетних джерел інформації. Він має здатність "схоплювати" і розпізнавати найважливіші та глобальні події.
детальніше
 
Використовуйте найкращі інструменти для розвитку свого бізнесу!

Успіхів,
Леся Петренко
головний натхненник книгарні Leole Book
та видавництва Leole Publisher